top of page

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА МИТНОЇ СПРАВИ

Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи створений на базі факультету економіки та оподаткування, який почав свою діяльність у 2003 році як окремий структурний підрозділ у результаті реорганізації Центру магістерської підготовки на підставі наказу Академії ДПС України від 17 лютого 2003 року № 353 у зв’язку з проведенням процесу вдосконалення системи підготовки кадрів для ДПС України і відкриттям нової спеціальності «Оподаткування» (наказ Міністерства освіти і науки України від 16.01.2003 № 19 «Про внесення змін і доповнень до Переліку напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями»).

Сьогодні Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи очолює в.о. директора Швабій Костянтин Іванович, д.е.н., професор. К.І. Швабій є відомим в Україні фахівцем у сфері оподаткування, автор понад 100 наукових і науково-публіцистичних праць, що присвячені проблематиці теорії податків, податкової політики, економічного зростання і соціального розвитку, актуальним питанням реформи системи оподаткування.

Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи − це сучасний науково-освітній центр, що відкриває свою скарбницю знань світових та національних цінностей науки і культури перед молоддю усієї України.

В Інституті навчається близько 900 студентів.

До складу Інституту входять три кафедри, а саме: кафедра податкової і митної справи, кафедра економіки підприємства, кафедра міжнародної економіки.

Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи підготовку фахівців з вищою освітою здійснює за відповідними освітньо-професійними програмами на таких рівнях вищої освіти:

перший (бакалаврський) рівень за напрямами:

• «Фінанси і кредит», варіативна компонента «Податкова справа», «Митна справа»;

• «Економіка підприємства»;

• «Міжнародна економіка»;

другий (магістерський) рівень за спеціальностями:

• «Економіка підприємства», магістерська програма «Управління економічним розвитком суб’єктів оподаткування»;

• «Міжнародна економіка», магістерська програма «Управління міжнародним бізнесом та його оподаткування»;

• «Оподаткування», магістерські програми «Фіскальне адміністрування» та «Податкове консультування»;

освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю «Оподаткування».

Основними завданнями інституту є: забезпечення високої професійної якості підготовки фахівців; інтенсифікація процесу навчання, впровадження у навчальний процес новітніх освітніх технологій; інтеграція навчального процесу та майбутньої професійної діяльності студентів; здійснення профорієнтаційної роботи, проведення своєчасного аналізу підготовки кадрів фахівців, сприяння працевлаштуванню випускників; співпраця з підприємствами, організаціями, установами, освітніми закладами для забезпечення змісту підготовки фахівців; забезпечення ефективної діяльності кафедр Інституту, стабільності та наступності поколінь науково-педагогічних кадрів, створення умов для зростання їх професійної майстерності; для результативної науково-дослідної діяльності кафедр та науково-дослідної роботи студентів; для задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному, моральному та фізичному розвитку; сприяння студентському самоврядуванню у забезпеченні норм і нормативів соціально-побутових умов навчання та проживання студентів у гуртожитках; удосконалення методів і форм виховної роботи зі студентською молоддю, посилення ролі кураторів у процесі виховання студентів.

 

Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи став осередком проведення міжвузівських наукових інтернет-конференцій, міжнародних науково-практичних конференцій, студентських наукових конференцій, круглих столів, форумів тощо.

bottom of page