top of page

МІЖНАРОДНИЙ ЮРИДИЧНИЙ ВІСНИК

Контакти

Адреса:
Редакція журналу «Міжнародний юридичний вісник: збірник наукових праць Національного університету державної податкової служби України»
вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201.
Контактна особа: Жерж Людмила Анатоліївна.
Тел. моб.: (093) 91-93-444; внутрішній – 12-88.

Вимоги до оформленння статей
Загальна інформація
Умови публікації
Архів номерів, контакти

Загальна інформація

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА Університету ДФС України видає фаховий науковий журнал «Міжнародний юридичний вісник: збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України».

Рік заснування: 2014.

Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 20778-10578 Р.

Галузь науки: юридичні науки.

Періодичність: продовжуване видання (виходить у міру накопичення матеріалу).

Мова видання: українська, російська, англійська.

Вид видання за цільовим призначенням: наукове.

Головний редактор: П.В. Цимбал, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України.
 

Головний редактор: П.В. Цимбал, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України.
Заступник головного редактора: В.П. Бахін, доктор юридичних наук, професор.
Відповідальний секретар: Л.В. Омельчук, кандидат юридичних наук.

 

Рубіс О.С., доктор юридичних наук, професор (Республіка Білорусь, м. Мінськ, Білоруський державний університет);
Тимченко Л.Д., доктор юридичних наук, професор;
Чернявський С.С., доктор юридичних наук, професор.

Web-адреса: http://asta.edu.ua/

Наша сторінка на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського: http://www.irbis-nbuv.gov.ua/

Електронна адреса редакції: yur_visnik@ukr.net

Склад редакційної колегії:
Берназ В.Д., доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії правових наук України;
Биргеу М.М., доктор юридичних наук, професор (Республіка Молдова, м. Кишинів, Державний університет фізичного виховання і спорту);
Власова Г.П., доктор юридичних наук, доцент;
Галаган В.І., доктор юридичних наук, професор;
Іщенко А.В., доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України;
Касьяненко Л.М., доктор юридичних наук, професор;
Клименко Н.І., доктор юридичних наук, професор;
Кулієв І.О., доктор юридичних наук, професор (Азербайджанська Республіка, Національна авіаційна академія);
Литвак О.М., доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України;
Мисливий В.І., доктор юридичних наук, професор;
Нургалієв Б.М., доктор юридичних наук, професор (Республіка Казахстан, м. Караганда, Карагандинський університет «Болашак»);

 

Умови публікації

  • Для публікації у журналі автор має право представити лише одну наукову статтю.

  • За оригінальність тексту статті, точність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних назв, географічних назв та інших відомостей безпосередньо відповідальність несе автор.

  • Скорочення слів і словосполучень, крім загальноприйнятих, не допускається.

  • Матеріали, оформлені з відхиленням від зазначених вимог, редколегія не розглядає.

  • Остаточне рішення про публікацію ухвалюється редакційною колегією, яка також залишає за собою право на додаткове рецензування, редагування і відхилення статей.

     

Вимоги до оформлення статей

До друку приймаються статті українською, російською та англійською мовами, що відповідають тематиці серії видання й містять наукові результати, не опубліковані раніше. Стаття подається в електронному та роздрукованому варіантах у форматі MS Word 97-2003 (doc) або (rtf). Обсяг статті не більше 10 сторінок, роздрукованих на папері формату А4, інтервал − 1,5; кегль − 14, шрифт − Times New Roman; поля з усіх боків – 20 мм.

Наукові статті, що подаються до журналу, відповідно до постанови президії ВАК України від 15.01.2003 р. № 7-05/1, повинні мати:

1. Індекс УДК.
2. Прізвище та ініціали автора, його науковий ступінь, повна назва вищого навчального закладу, місце роботи.
3. Назва статті українською, російською та англійською мовами.
4. Анотація статті українською, російською та англійською мовами (не менше 500 знаків).
5. Ключові слова українською, російською та англійською мовами (5–7 слів).
6. Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями.
7. Мета і завдання дослідження, які необхідно вирішити для досягнення поставленої мети.
8. Аналіз публікацій, у яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виокремлення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується стаття (із посиланнями на першоджерела, подані у бібліографії до статті).
9. Виклад основного матеріалу, де висвітлюються теоретичні та практичні аспекти отриманих результатів дослідження. Ця частина у рукописі займає майже 90 % його обсягу. Тут автор розкриває визначену в назві тему на підставі власних досліджень, аналітичних спостережень чи роздумів щодо висловлених іншими науковцями гіпотез, положень. Під час такого аналізу зазвичай вказуються підходи інших дослідників, тому важливо належним чином їх цитувати, зазначаючи посилання. Вони у тексті подаються у квадратних дужках, наприклад, [2, с. 25; 5, с. 33–38], в яких перша цифра вказує порядковий номер джерела в списку літератури, а друга – відповідну сторінку в цьому джерелі; одне джерело (без сторінок) відокремлюється від іншого крапкою з комою [3; 4; 6; 8; 12; 15].
10. Висновки з даного дослідження мають відображати підсумок розглянутих, обґрунтованих, запропонованих автором в основному тексті положень, гіпотез, рекомендацій.
11. Література оформлюється в алфавітному порядку із зазначенням у тексті посилань у квадратних дужках. Бібліографічний список складається лише із тих джерел, на які робляться посилання у тексті у вигляді цифр.

Стаття подається із супровідними документами:
− рецензія (крім авторів – докторів наук), підписана доктором наук і завірена підписом та печаткою установи, яка є зовнішньою щодо Національного університету ДПС України та установи, де працює автор (автори) статті;
− для авторів без наукового ступеня – із завіреною позитивною рецензією фахівця з науковим ступенем та витягом із протоколу засідання кафедри (відділу) установи, де навчається чи працює автор (автори), із рекомендацією статті для друку;
− відомості про автора (авторів): прізвище, ім’я та по батькові автора (авторів), адреса електронної пошти, службова адреса, контактні телефони (для розв’язання проблемних питань);
− додатково подається в електронному вигляді розширена анотація статті (резюме) англійською мовою (обсяг − 1 сторінка без виділення розділів) для розміщення на сайті журналу, який має висвітлювати такі структурні питання: тему статті, мету, методику дослідження, результати дослідження, наукову новизну результатів дослідження, практичну значущість результатів дослідження, ключові слова. Переклад розширеної анотації (резюме) англійською мовою повинен бути достовірним (не машинним).

Матеріали, оформлені з відхиленням від зазначених вимог, редколегія не розглядає.
Остаточне рішення про публікацію ухвалюється редакційною колегією, яка також залишає за собою право на додаткове рецензування, редагування і відхилення статей.

Архів номерів

  • p.txt
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page